Skip Navigation
 

Obchodní podmínky

Způsob dodání:
Licence ESET NOD32 je dodávána v elektronické podobě. Na e-mailovou adresu, kterou jste vyplnili v objednávce Vám zašleme licenční e-mail, který bude obsahovat uživatelské jméno a heslo Vaší licence, případně licenční klíč a dále licenční certifikát v příloze e-mailu. Pomocí přístupových údajů (uživatelské jméno a heslo) máte možnosti si stáhnout komerční verzi ESET NOD32 (instalační balík) z webových stránek http://www.eset.cz/download. Takto stažený antivirový systém ESET NOD32 můžete nainstalovat a začít používat (před instalací doporučujeme odinstalovat předchozí antivirový systém z Vašeho PC).

Doba dodání:
Doba dodání od odeslaní objednávky nebo zaplacení zálohové faktury (u soukromé osoby) je kolem 3-4 pracovních dnů.

Platba:
Fyzická osoba nebo firma - Faktura Vám bude doručena spolu s e-mailem obsahující licenci antivirového systému NOD32 na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli v objednávce. Splatnost faktury je 14dní. Na faktuře jsou uvedeny všechny potřebné informace k platbě jako např.: číslo našeho účtu, konstantní a variabilní symbol, atd.
Soukromá osoba - Do 24 hodin po obdržení objednávky Vám bude záslán e-mail se zálohovou fakturou s patřičnými udáji pro platbu. Platbu můžete uskutečnit bankovním převodem nebo platbu můžete provést pomocí složenky typu A (platba na účet), kterou získáte na pobočkách České pošty. Na faktuře jsou uvedeny všechny potřebné informace k platbě jako např.: číslo našeho účtu, konstantní a variabilní symbol, atd.

Reklamace:
Kupující má právo do 14-ti dnů od převzetí zboží (odeslání licenčního emailu s přístupy na ESET NOD32) odstoupit od kupní smlouvy podle Občanského zákoníku ČR. Kupující v případě stornování a zrušení licence ESET NOD32 musí zaslat do společnosti TM Servis - The technical motion s.r.o. (více v kontaktech) nebo na e-mailovou adresu obchod@abest.cz průvodní dopis, kde vyjádří svou vůli od koupě odstoupit a sdělí kontaktní údaje obsahující jméno a příjmení kupujícího nebo název firmy, uživatelské jméno licence, kterou chce stornovat a číslo vystavené faktury.

Ochrana osobních údajů:
Respektujeme Vaše soukromí. Abychom Vám mohli dodat Vámi požadované licence, potřebujeme znát některá Vaše osobní data. Tato data chráníme před zneužitím. Všechna osobní data budeme používat pouze pro naši potřebu a neposkytneme je třetím osobám.

Licenční ujednání:
Licence je vedena na koncového uživatele, kterému je též fakturováno. Licence je nepřevoditelná a dále neprodejná. Update licence lze provést pouze na původního uživatele licence. Úplné znění licenčního ujednání musí být odsouhlaseno při instalaci antivirového systému ESET NOD32.